MOMA klubai

MOMA mamų klubai  kuriami, remiantis projekto įdėjomis. Tokių klubų pagrindinė veikla nukreipta į pagalbą įsidarbinant, ieškant naujų galimybių profesinei karjerai bei mokymuisi. Tai taip pat ir savitarpio paramos grupės, kuriose mamos gali padėti viena kitai.

 


Kaip mamos gali padėti viena kitai?

Moterys, auginančios vaikus, turi skirtingus poreikius: vienoms trūksta bendravimo, kitoms reikia supratimo, palaikymo ar patarimo, trečioms reikia pagalbos ieškant darbo, kitoms - pakeisti aplinką, neužsidaryti savyje, pasidalinti savo gyvenimo patirtimi bei įgūdžiais su kitomis mamomis.
Mamų klube, kartu bendraudamos, užsiimdamos visoms žinoma arba nauja veikla, mamos gali atrasti sau kažką svarbaus, naudingo, pasidalinti turima informacija dėl galimybių įsidarbinti, aptarti vaikų ugdymo ir priežiūros klausimus arba tiesiog atsipalaiduoti jaukioje kompanijoje ir pamiršti rutiną.

 Ką dar galima veikti mamų klube?

Klubuose galima tobulinti turimas profesines, psichologines žinias, lavinti bendravimo įgūdžius, konsultuotis su ekspertais ir specialistais. Dirbančios mamos gali pasidalinti patirtimi ir įgūdžiais su nedirbančiomis, patarti kur geriau ieškoti darbo ir kaip pasirengti darbo pokalbiui. Klubuose taip pat galima piešti, tapyti, užsiimti rankdarbiais, skaityti, mokyti vaikus naujų žaidimų, dainuoti, lipdyti, rengti savo kūrybos parodas, šokti arba tiesiog gerti arbatą.


Norite įkurti mamų klubą savo mieste?

MOMA centro ekspertai ir savanoriai gali jums padėti.
Prašome kreiptis į VšĮ "Naujos kartos moterų iniciatyvos" adresu:
Galvydžio g. 3,Vilnius
Telefonu: (8 5) 2 611446
el. paštu: moma@nkmi.lt