MOMA naujienos

Verslumo ir ekonominio raštingumo mokymai Ignalinoje!
2016-10-06


Visas aktyvias moteris, mamas ir seses kviečiame į mokymus jau nuo 2016 m. spalio 24 d. Ignalinoje!
Programa skirta moterims, norinčioms įveikti psichologines verslo pradžios baimes, tobulinti darbo rinkai aktualias kompetencijas, įgyti žinių bei įgūdžių, padėsiančių pasitikėti savimi bei didinti finansinė nepriklausomybę. Vietų skaičius ribotas! Daugiau apie mokymus skiltyje Veiklioms

MOKYMAI ALYTUJE
2016-09-15


Visas aktyvias moteris, mamas ir seses kviečiame registruotis į Verslumo ir ekonominio raštingumo mokymus, kurių pradžia jau 2016 m. rugsėjo 22 d. Alytuje!
 

Programa skirta moterims, norinčioms įveikti psichologines verslo pradžios baimes, tobulinti darbo rinkai aktualias kompetencijas, įgyti žinių bei įgūdžių, padėsiančių pasitikėti savimi bei didinti finansinė nepriklausomybę.

Programa apims psichologinio pasiruošimo, verslo organizavimo ir valdymo, finansinio raštingumo, teisines žinias, asmeninių kompetencijų ugdymą, visas elgesio formas, kurias reikia puikiai išmanyti norint aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime, prireikus spręsti konfliktines situacijas ir priimti strateginius sprendimus.

Programos apimtis - 84 kontaktinės valandos.

Programos aprašymas ir paslaitų grafikas skiltyje VEIKLIOMS 
 
Prašome registruotis iki rugsėjo 21 d. (imtinai) el. paštu moma@nkmi.lt
Detali programa bei informacija dėl mokymų vietos bus atsiųsta užsiregistravusioms dalyvėms.

Mokymus organizuoja VšĮ Naujos kartos moterų iniciatyvos ir MOMA
arba telefonu +37065580854

 

Projektas "MOMA: mobilios mamos naujos kartos darbuotojos" pasiekė finišo tiesiąją

Norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto sėkmingo įgyvendinimo: MOMA komandai, lektorėms, savanorėms, partneriams ir žinoma, visoms dalyvėms iš visų Lietuvos miestų ir miestelių. Ačiū, kad buvote kartu, tikimės, kad ateityje galėsime ir toliau bendradarbiauti bei bendrauti.


Jeigu turite kokių nors klausimų ar pasiūlymų - visada galite kreiptis į VšĮ " Naujos kartos moterų iniciatyvos" vadovę:
Julija Mažuolienė
Mob. tel.: +370 655 80854
El. paštas: julija@nkmi.lt

Sėkmės Jums, skriejant paskui Jūsų svajones.

Projektas "MOMA: Mobilios mamos - naujos kartos darbuotojos" nominuotas „Europos burei“ gauti už socialinės integracijos skatinimą

 

Džiaugiamės kartu su Jumis, kad MOMA projektas yra įvertintas ir nominuotas "Europos burei" gauti už socialinės integracijos skatinimą. Plačiau apie nominaciją: http://verslas.delfi.lt/europeanwings/europos-bures-uz-socialines-integracijos-skatinima.d?id=39000201